Електромобіль Audi R8 e-tron 2.0 проходитиме 450 кілометрів на одному заряді акумулятора

На березневому автосалоні в Женеві, що стартував 4 березня, Audi презентують свій новий електромобіль R8 e-tron 2.0., що проходитиме 450 кілометрів на одному заряді акумулятора та розганятиметься до 250 км/год.

audi_1

Німецька компанія Audi на цьому тижні розкрила зовнішність другого покоління електромобілів Audi R8. Дана модель отримає повністю електричну версію, яка отримає назву Audi R8 e-tron 2.0. Попередня версія електромобіля e-tron, зроблена на базі першого покоління Audi R8 так і не надійшла в продаж.

Нове покоління Audi R8 e-tron 2.0 не піде в серійне виробництво, але його можна буде придбати на замовлення. Електромобіль буде наділений досить значними технічними характеристиками – запас ходу в 450 км, потужність в 462 к.с., а також 920 Нм крутного моменту. Розгін до “сотні” займає 3.9 секунди. Максимальна швидкість буде обмежена на позначці 250 км / год.

Audi R8 e-tron 2.0 буде оснащуватися Т-подібними літієво-іонними акумуляторами потужністю 92 кВт · год, що і дозволить електрокупе володіти таким значним запасом ходу. На задній осі будуть встановлені 2 електромотора, кожен з яких має потужність в 231 к.с ..

Вартість електромобіля поки не оголошена, але вже можна припустити, що вона буде дорожче версій з традиційним ДВЗ.

Офіційна презентація моделі очікується на березневому автосалоні в Женеві, котрий, між іншим, вже стартував.

Схожі записи