Kulan – майбутнє сільськогосподарських електромобілів

В Німеччині створили інтригуючий електромобіль для фермерів, що може проходити на одному заряді до 300 кілометрів та перевозити близько 1000 кілограмів багажу.

kulan1

Цей цікавий електромобіль був свтворений в Німеччині, завдяки співпраці 14 компаній, що працюють під маркою «Polylab».

Електромобіль для фермерів Kulan на даному етапі розробки є поки концептом, але у його творців є серйозні наміри вивести інноваційну машину на ринок.

Автовиробники зазвичай не називають автомобілі на честь ослів, але саме це сталося з футуристичним мотоблоком. Даний фермерський візок називається Kulan, точно як вид осликів з Центральної Азії, що саме по собі говорить про її призначення.

Електромобіль для фермерів розроблений в якості легкого транспортного засобу, який міг би допомогти з усіма видами завдань: від запасання корму для худоби, до перевезення продукції. Його футуристична форма тільки сприяє цьому, Kulan здатний нести корисне навантаження в 1000 кг, як і більшість пікапів.

Рама прототипу створена зі сталевих труб, які були використані в розробці завдяки міцності і дешевизні. Зате його панелі зроблені з легкого пластику.

Запатентована система управління батареєю допомагає використовувати енергію ефективніше. Kulan має два електродвигуни, встановлені на кожному із задніх коліс. Вони генерують в цілому тільки 4 кВт, але цього достатньо, щоб розігнати «ослика» до 50 км / год. Що ще більш важливо, машина має запас ходу до 300 км (залежно від навантаження і умов) і може працювати протягом шести годин поспіль.

Працюючий виключно на електриці, Kulan зможе проїхати там, де заборонені звичайні види транспорту, наприклад, у закритих приміщеннях і теплицях. Kulan стане помічником для фермерів, які займаються органічним землеробством, які хочуть зменшити кількість викидів своїй землі. Розробники називають свій винахід майбутнім сільськогосподарських електромобілів.

Схожі записи