Tesla Motors створили домашню акумуляторну батарею

Головний виробник Електромобілів у світі – Tesla Motors – презентує світу акумуляторну батарею для домашнього використання, що працюватиме в парі із сонячними панелями.

tesla_home_1

Нову акумуляторну батарею для домашнього використання зовсім недавно презентувала компанія Tesla Motors, провідний виробник електромобілів. Проте у керівництві організації говорять, що нова система призначена не для розміщення в автомобілях, а для використання у житлових будинках.

Акумуляторна батарея працюватиме в парі з сонячними панелями, акумулятор запасається енергією, яка генерується фотоелементами в ясну погоду. Експерти кажуть, що в деяких регіонах США ця система дозволить повністю відмовитися від зовнішніх джерел енергії, від електромережі зокрема. Офіційно новий пристрій обіцяють представити до кінця березня 2015 року.

Елон Маск повідомив, що загальна конструкція девайса повністю готова, і протягом півроку «домашній акумулятор» надійде в продаж. Розробка буде призначена в першу чергу для приватних осіб і домогосподарств. На думку Елона Маска, саме приватні клієнти будуть основною та найбільшою частиною ринку збуту, особливо в регіонах з великою кількістю сонячної енергії – наприклад, в Каліфорнії. Сукупна потреба домогосподарств в системах зберігання енергії вже через п’ять років може досягти величини в 1,3 гігават.

У Tesla Motors кажуть, що акумуляторна батарея отримає плоску форму, і її можна буде монтувати на стіні. Саму батарею можна буде легко, без втручання фахівців, підключити до домашньої електричної мережі.

Схожі записи