Solar Bikini поглинає сонячні промені і живить ваш MP3-плеєр на пляжі

Сонячна енергетика іноді приймає вельми химерні форми – в нашій новинній стрічці вже не раз з’являлися замітки про нестандартне застосування сонячних батарей, наприклад, в одязі. Бруклінський дизайнер Ендрю Шнайдер (Andrew Scnheider) вирішив розвинути концепцію подібного одягу. Де люди приймають дуже інтенсивні сонячні ванни? Правильно, на пляжі. А що дівчата одягають, збираючись на пляж? Купальник. За такою нехитрою логікою, Шнайдер створив «сонячний» купальник. Він складається зі смужок гнучких фотоелементів, зшитих між. За словами творця, електрики, що виробляється вистачає, щоб живити портативний плеєр за допомогою вбудованого в бікіні USB-порту.

solar_bikini

Сонячна енергетика іноді приймає вельми химерні форми – в нашій новинній стрічці вже не раз з’являлися замітки про нестандартне застосування сонячних батарей, наприклад, в одязі. Бруклінський дизайнер Ендрю Шнайдер (Andrew Scnheider) вирішив розвинути концепцію подібного одягу. Де люди приймають дуже інтенсивні сонячні ванни? Правильно, на пляжі. А що дівчата одягають, збираючись на пляж? Купальник.

За такою нехитрою логікою, Шнайдер створив «сонячний» купальник. Він складається зі смужок гнучких фотоелементів, зшитих між. За словами творця, електрики, що виробляється вистачає, щоб живити портативний плеєр за допомогою вбудованого в бікіні USB-порту.

Дизайнер заявляє, що купальник зовсім безпечний і зберігає свою функціональність після купання в морі – за умови, що ви не забули відключити плеєр, а при повторному підключенні висушили USB-порт. Акумулятора в купальнику немає, живлення поступає в пристрій безпосередньо, так що не доводиться носити на собі зайву вагу. Загалом, прогресивні панянки напевно зацікавляться новинкою, вартість якої становить $ 200.

Ендрю Шнайдер припас дещо і для хлопців – за його словами, найближчим часом будуть випущені «сонячні» плавки iDrink, що живлять охолоджувальний елемент Пельтье. Море, холодне пиво в плавках і дівчина в «сонячному» бікіні – цікава картинка-ілюстрація пляжу недалекого майбутнього, чи не так?

Схожі записи