Учасники ринку проти знження “зеленого тарифу” в Україні

Асоціація учасників ринку альтернативних видів палива україна заявила, що ініційовані урядом зміни в Законі «Про електроенергетику» призведуть до знищення галузі в цілому. На думку учасників ринку, законодавчі пропозиції Міністерства палива та енергетики підривають основи діяльності великого числа малих і середніх підприємств, які почали активно працювати в галузі в останні роки, саме завдяки механізму стимулювання через зелений тариф.

zeleni_tehnologii

Асоціація учасників ринку альтернативних видів палива україна заявила, що ініційовані урядом зміни в Законі «Про електроенергетику» призведуть до знищення галузі в цілому.

На думку учасників ринку, законодавчі пропозиції Міністерства палива та енергетики підривають основи діяльності великого числа малих і середніх підприємств, які почали активно працювати в галузі в останні роки, саме завдяки механізму стимулювання через зелений тариф.

При цьому учасники ринку нагадали, що існуюча редакція закону про стимулювання розвитку альтернативної енергетики приймалася з урахуванням зобов’язань перед ЄС і у відповідності зі Стратегією розвитку енергетики України до 2030 року за часів прем’єрства Тимошенко і Продана на посаді міністра палива і енергетики. Крім того, ЄБРР, який вкладає значні кошти у фінансування альтернативної енергетики, може втратити значні інвестиції внаслідок зміни законодавства.

Нагадаємо, Кабінет міністрів розробив проект закону «Про внесення змін до Закону України „Про електроенергетику“ щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії». У пояснювальній записці до документа сказано, зокрема, що політика стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел повинна бути єдиною для всіх.

Схожі записи