Сферичний генератор сонячної енергії

Німецький архітектор створив генератор сонячної енергії у формі сфери, що збиратиме велику кількість сонячних променів в одній точці й оптимізуватиме таким чином роботу сонячних колекторів. Завдяки “сфері” сонячні батареї працюватимуть наввіть в похмурі дні.

solar_shita_1

За словами німецького архітектора Андре Броссела, власне винахідника цієї вельми незвичайної сонячної технології, цей пристрій як мінімум на 35% ефективніший ніж будь яка інша сучасна сонячна батарея, й більше того, сонячний генератор у формі сфери здатний продуктивно працювати й у похмурі дні. Сфера концентруватиме в 10 000 разів більше сонячних променів й спрямовуватиме їх на сонячні фотоелектричні колектори, що має дуже покращити результати їх роботи й оптимізувати кількість енергії що вироблятиметься.

Скляна сфера збирає сонячні промені навіть у похмурі дні і фокусує їх до однієї точки, де, звичайно, буде велика щільність сонячної енергії. Як і у всіх «чистих» енергетичних технологій, тут зберігається питання відношення витрачених коштів до енергії що може бути вироблена – це завжди важливий фактор. Винахідники стверджують що такий «сферичний генератор сонячної енергії» це однозначно успіх. «Ми прагнемо не тільки конкурувати із виробниками викопних видів палива, а й розробити дешеве, стійке джерело чистої енергії для усього світу!» – говорить Андре.

Схожі записи