В Південній Африці почали будівництво трьох сонячних електростанцій

В Південній Африці збудують три потужні сонячні електростанції, що живитимуть 140 000 будинків й позбавлять континент викиду 400 000 тон CO2 в рік.

south_africa_new_solar_stations_1

Компанія Enel Green Power почала будівництво трьох нових сонячних електростанцій (Aurora, Paleisheuwel, Tom Burke) у Південній Африці.

Сонячна електростанція Aurora встановленою потужністю 82,5 МВт в Північній Капській Провінції (Nothern Cape) після свого запуску зможе виробляти до 168 ГВт/год на рік, щоб забезпечити електроенергією 53 000 південно-африканських сімейств і уникнути викиду в атмосферу понад 153 000 тон CO2 в рік.

Сонячна електростанція Paleisheuwel встановленою потужністю 82,5 МВт у Західній Капській Провінції (Western Cape) після свого запуску зможе виробляти до 153 ГВт/год на рік, щоб забезпечити електроенергією 48000 південно-африканських сімейств і уникнути викиду в атмосферу понад 140 тисяч тон CO2 в рік.

Сонячна електростанція Tom Burke встановленою потужністю 66 МВт в Лімпопо (Limpopo) після свого запуску зможе виробляти до 122 ГВт/год на рік, щоб забезпечити електроенергією 38000 південно-африканських сімейств і уникнути викиду в атмосферу понад 111 тисяч тон CO2 на рік.

У Південній Африці компанія Enel Green Power володіє фотовольтаїчною установкою Upington встановленою потужністю 10 МВт. Як відомо, погодні умови на континенті Африки переважно посушливі та сонячні, тож це оптимальні умови для вироблення сонячними батареями великих обсягів сонячної електроенергії.

Схожі записи