У Китаї потужність встановлених у 2012 році вітрових енергоблоків склала 14 млн кВт

Згідно з попередніми статистичними даними Комісії з вітрової енергетики при Китайському товаристві з вивчення поновлюваних джерел енергії, потужність встановлених у 2012 році вітрових енергоблоків в країні дос14 млн. кВт.

Як повідомив голова Ради даного органу Хе Десін, після багаторічного прискореного зростання вітроенергетична галузь Китаю з 2012 року стала стикатися з низкою проблем, включаючи перевиробництво і млявий попит, зіткнення з торговими бар’єрами в експорті продукції, існування ризику збитків та уповільнення темпів зростання.

“Проте ми з радістю бачимо, що в таких важких умовах вітроенергетична галузь Китаю продовжує розвиватися по стабільному шляху”, – сказав він.

У 2012 році сукупна потужність встановлених енергоблоків на вітроелектростанціях, підключених до електромереж, досягла 60,83 млн. кВт, обсяг виробленої електроенергії – 100,4 млрд. кВт / год, тому показнику вітрова енергетика вийшла на третє місце в Китаї, поступаючись лише вугільній енергетиці і гідроенергетиці.

Як прогнозують експерти, в 2013 році очікується прискорення темпів регулювання вітроенергетичної галузі Китаю. Під впливом загальної економічної ситуації багато існуючі проблеми поки не будуть вирішені.

У 2012 році китайський уряд опублікувало Програму розвитку вітроенергетики на 12-ту п’ятирічку / 2011-2015 рр.. /, згідно якої до 2015 року сукупна потужність встановлених енергоблоків на вітроелектростанціях, підключених до електромереж, досягне 100 млн. кВт, а до 2020 р. – – 200 млн. кВт.

Схожі записи