Ще один конкурент для Tesla – цього разу BMW

Компанія BMW планує електрифікацію своїх моделей. Автомобілі отримають або електричні, або гібридні версії. Зокрема планується серйозний конкурент для Tesla Model S під назвою F18 PHEV.

bmw2

Компанія BMW планує розробити конкурента електромобіля Tesla Model S. Новинку побудують на платформі нового покоління 5-ї серії зі збільшеною колісною базою для установки акумулятора. Можливо, прототип автомобіля буде показаний на автосалоні в Женеві, який почнеться в березні цього року.

За попередніми даними, автомобіль отримає назву F18 PHEV. На відміну від Tesla Model S, яка є повністю електричним автомобілем, новинка від німецького бренду отримає гібридну силову установку. F18 PHEV оснастять бензиновим мотором (245 к.с.), шестиступінчастою коробкою передач і двома електродвигунами (204 к.с. і 95 кінських сил). Сумарна потужність автомобіля складе 544 кінських сили.

bmw1

Нагадаємо, раніше стало відомо, що BMW планує масову електрифікацію всіх моделей. Автомобілі отримають або гібридні, або повністю електричні версії. Мета компанії – досягти середніх показників по викидах СО2 на рівні 95 г / км до 2020 року.

Спеціально для цього компанія BMW Group спільно з Daimler почала розробку бездротових зарядних пристроїв для електрокарів і гібридних автомобілів. За швидкістю зарядки автомобільних акумуляторів нова технологія не буде поступатися кабельним аналогам, але перевершить їх по зручності використання.

Як розповіли в німецької компанії, на даний момент вже створений робочий прототип нової системи. Пристрій має ККД 90% і може повністю зарядити батареї BMW i8 бездротовим шляхом менш ніж за дві години. Розробники планують збільшити потужність зарядної станції до 7 кВт, що дозволить істотно прискорити процес зарядки підключаються гібридів і електромобілів.

Схожі записи