До 2015 року в Лондоні повинна з’явиться мережа водневих автозаправок і автомобілів з паливним елементом

Гонка розробки нового покоління екологічно чистих автомобілів, що працюють на екологічно чистому і поновлюваному водні, безумовно почалася. Тим не менше, відсутність інфраструктури заправки воднем означає, що водневі транспортні засоби ще не скоро зможуть стати заміною транспортним засобам використовують традиційне паливо. Але таке що скоро зміниться, принаймні, в Лондоні, де Air Products очолює консорціум для створення першої водневої транспортної системи Сполученого Королівства, яка буде побудована на південному сході Лондона.

Команда побудує мережу сучасних, загальнодоступних водневих автозаправок. Трирічний проект, що отримав назву London Hydrogen Network Expansion або LHNE, є підтриманої урядом ініціативою, яка частково фінансується Радою Технологічної Стратегії країни. Крім створення новаторських станцій заправки воднем, LHNE також почне впровадження транспортних засобів з водневим двигуном, що охопить низку водневих автомобілів Hyundai і фургони Revolve оснащені паливним елементом.

Створення цієї мережі водневих заправних станцій особливо важливо, оскільки великі виробники автомобілів підтвердили, що їхні автомобілі з паливним елементом, для Великобританії, будуть доступні до 2015 рік. Тоді й знадобиться вся мережа водневих автозаправок. Крім створення нових станцій, LHNE також оновить і пристосує до нових вимог вже існуючі об’єкти біля аеропорту Хітроу.

Схожі записи