Tesla готує «живу» автоматичну зарядку

Автокомпанія Tesla розпочала роботу над пристроєм заряджання електромобілів, який дозволить зробити процес підживлення автомобіля автоматизованим. Водіям запропонують “металеву змію”.

5488_tesla

Компанія Tesla в даний час працює над автоматичним пристроєм для електромобілів, який буде самостійно приєднуватися до зарядного гнізда машини «як металева змія». Про це у своєму твіттері написав глава «Тесли» Елон Маск.

Вперше про створення такої системи Маск заявив після презентації найбільш потужної, повнопривідної версії Tesla Model S – P84D. Тоді глава компанії розповів, що нові автомобілі отримають просунуті навички автономного водіння, машини зможуть самостійно паркуватися і знаходити вільну зарядку, а також будуть оснащуватися автоматизованими кришками зарядних роз’ємів, що дозволить починати процес зарядки без участі людини. При цьому нова система автоматичної зарядки, за словами Маска, зможе працювати і з більш ранніми модифікаціями Model S.

Правда, глава «Тесли» не уточнив, де саме процес зарядки буде автоматизовано – на домашніх зарядних установках або на фірмових станціях «Тесли».

Раніше Елон Маск в своєму твіттер-акаунті розповів про те, що готується до дебюту оновлена версія першої моделі «Тесли» – Roadster. Новинка отримає більш потужні батареї (70 кВт.год), оновлену електроніку, доопрацьований пакет деталей і нові шини, що дозволить родстеру проїжджати без підзарядки близько 400 миль (640 кілометрів) – майже вдвічі більше, ніж у машини першого покоління.

Схожі записи