Tesla Roadster зможе проїхати 640 кілометрів на одному заряді

Елон Маск повідомив про вихід оновленого Tesla Roadster. Електрокару поміняли блок батарей, що збільшило запас ходу на 250 км. Зараз модель може проїхати на одному заряді акумулятора 390 кілометрів.

tesla_roadster

Сьогодні компанія Tesla Motors оголосила про випуск оновленої версії свого електричного спорткара Roadster. Про це навіть повідомив засновник марки Елон Маск у своєму твіттері. Основна зміна, яку отримав електрокар у порівнянні з поточною версією, це поліпшені акумулятори. Тепер Tesla Roadster зможе проїхати близько 640 кілометрів на одному заряді.

Нагадаємо, що зараз Tesla Roadster зможе проїхати тільки 390 км без підзарядки. Більше подробиць про новинку Елон Маск вирішив не повідомляти. Але не забув згадати і про іншу модель компанії – Model S. Седана теж чекає доопрацювання акумуляторів, але це буде ще не дуже скоро.

Нагадаємо, що ще в грудні стало відомо про оновлення Tesla Roadster. Тоді ж передбачалося, що модель отримає новий блок акумуляторів і нову прошивку. Це повинно непогано вплинути і на динамічні показники електрокара. Зараз модель розганяється до першої сотні всього за 3,7 секунди. Оновлений спорткар повинен надійти в продаж на початку наступного року.

Схожі записи