В Китаї завершив політ перший літак на біопаливі

Перший китайський літак на біопаливі, із сполученням Шанхай – Пекін, вдало заверший свій перший політ. Біопаливо для літака вироблене за допомогою відходів звичайної кухонної олії.

china_plane_biofuel_1

Минулої суботи літак китайської авіакомпанії Hainan Airlines завершив свій перший політ. Здавалось би, що тут такого? Але примітною ця подія стала завдяки тому, що це був перший у Китаї громадський авіарейс, здійснений на біопаливі, зробленому з відходів олії для приготування їжі.

На рейсі літака Boeing 737 з Шанхаю в Пекін було використано поєднання звичайного реактивного палива та біопалива, виготовленого з відходів олії для приготування їжі, отриманих з ресторанів Китаю.

 

Політ з використанням альтернативного палива стався на тлі прагнень уряду Китаю сприяти поліпшенню екологічної ситуації в країні.

 

У минулому році компанія Boeing оголосила про співпрацю з китайською корпорацією комерційних літаків Corp для розробки авіаційного біопалива.

 

Перший у світі політ, здійснений повністю на біопаливі, відбувся в 2012 році в Канаді. Пізніше кілька літаків цивільної авіації Канади та Австралії також пробували використовувати біопаливо в суміші зі звичайним паливом на основі нафти.

Схожі записи