Американське місто повністю перейшло на відновлювальні джерела енергії

Вітряні, сонячні і гідроелектричні станції – стали єдиними джерелами електроенергії у найбільшому місті Вермонту – Берлінгтоні.

berlington

Берлінгтон, найбільше місто в штаті Вермонт, офіційно став першим містом в США, що використовує виключно енергію з відновлювальних джерел. Вітряні, сонячні та гідроелектричні установки дають навіть більше енергії, ніж необхідно, повідомляє RingOfFire.

За словами президента Burlington Electric Кена Нолана, перехід на «зелену» енергетику дозволить місту в майбутньому заощадити більше 20 мільйонів доларів за 20 років, при цьому ціни на електрику для жителів підвищуватися не будуть. Вони не підвищувалися вже з 2009 року саме завдяки інноваційному підходу до енергетики. Нолан зазначив також, що керівництво міста дуже стурбоване зміною клімату та парниковим ефектом Над скороченням викидів СО2 також ведуться активні роботи.

Подія ознаменувала приєднання Берлінгтона до Вашингтонського електричному кооперативу (Washington Electric Cooperative), що поєднує близько 11 000 клієнтів в центральному і північному Вермонті, які на 100% забезпечуються енергією з відновлювальних джерел.

Третина енергії в Берлінгтоні виробляється шляхом спалювання біомаси, яка в основному складається з дерево-відходів з усього Вермонта. П’ята частина виробляється вітряними турбінами та сонячними батареями, але основним джерелом є вода. Течія річки обертає величезні підземні турбіни, які генерують електроенергію. Приклад Берлінгтона доводить, що застосування відновлюваної енергії є можливим та необхідним для багатьох міст світу.

Що стосується штату Вермонт, то в них теж є плани щодо використання альтернативної енергетики. До 2050 року тут планують замінити 90% своїх енергетичних постачальників, включаючи електропостачання, опалення і транспорт, на станції відновлюваної енергетики.

Схожі записи