АЗС для електромобілів на сонячних батареях

Муніципальний уряд міста Тойота схвалив розробку і тепер планує побудувати 21 таку станцію в одинадцяти місцях міста, таких як муніципальні служби і їх філії, вокзали і так далі. Експлуатація цих зарядних станцій, кожна з яких має двадцять розеток для підключення гібрида Prius, по розрахунках, почнеться з квітня 2010 року, повідомляє cheburek.net

Вироблення сонячних панелей складає 1,9 кВт, а енергоємність встановленої на станції акумуляторної батареї складає 8,4 кВт*ч. Максимальна вихідна потужність перетворювача при функціонуванні в загальній електромережі дорівнює 3,2 кВт (AC202V), і 1,5 кВ*Ф – при ізольованому функціонуванні.

Як сонячні панелі, так і система акумуляції підключені до загальної електромережі. Це дозволяє заряджати акумулятори електромобілів і гібридів навіть в похмурі дні, тоді, коли сонячні батареї не здатні виробляти електрику.

З іншого боку, за наявності додаткової електроенергії в системі акумуляції зарядної станції, вона може використовуватися як для обслуговування самої станції, так і в аварійних ситуаціях, для постачання електрики іншим об’єктам комунального господарства, які харчуються електрикою потужністю AC100V.

https://moesonce.com/

Схожі записи