Нова сонячна електростанція в США

Здається, що вже до кінця поточного місяця ми зможемо побачити запуск іще однієї сонячної американської ферми від відомої компанії Stirling Energy System. Так з 22 січня Stirling Energy System зі своїм давнім партнером спеціалізованою компанією Tessera Solar планують запустити в роботу перший унікальний пілотний проект, в якому використовуватиметься цікава розробка SES SunCatcher – сонячна тарілка.

Незвичність такої конструкції сонячних генераторів цієї прогресивної компанії полягає в тому, що для генерування електричної енергії використовуються спеціальні автономні компоненти, виконані у вигляді незвичних параболічних тарілок, які фокусують усі відбиті сонячні промені на приймач, який розташований безпосередньо перед самою цією тарілкою. Приймачем в пристрої є перетворювач сонячної теплової енергії в електричну. Зовні нова конструкція дуже сильно нагадує загальновідому антену радіолокації і, також як така антена, вона здатна оперативно обертатися під різними кутами як до горизонту, так і довкола своєї осі відстежуючи рух сонця по небу.

Новітня сонячна електростанція в Пеорія, що у штаті Арізона (США) складатиметься з 60-ти «сонячних блюдець», які видаватимуть більш ніж 1.5 МВт чистої електричної енергії. Після успішного тестування цієї нової електростанції компанія планує почати будівництво набагато потужнішого енергетичного комплексу в штаті Каліфорнія з потенційною потужністю в 900МВт.

https://moesonce.com/

Схожі записи