Мінпаливенерго ліцензуватиме виробництво біопалива і біогазу

Кабінет Міністрів уповноважив Міністерство палива і енергетики ліцензувати виробництво, зберігання і реалізацію рідкого палива з біомаси і біогазу. Про це говориться в постанові уряду № 829 від 29 липня. Цим документом відповідні зміни були внесені до переліку органів ліцензування, який затверджений постановою Кабміну № 1698 від 14 листопада 2000 року.


Уряд також встановив, що виконання Міністерством палива і енергетики функцій по ліцензуванню діяльності у сфері виробництва, зберігання і реалізації біогазу і рідкого палива з біомаси здійснюється в межах бюджетних асигнувань, встановлених для Міністерства.

Мінпаленерго доручається в місячний термін затвердити за узгодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики і підприємництва ліцензійні умови здійснення господарської діяльності, пов’язаної з виробництвом, зберіганням і реалізацією біогазу і рідкого палива з біомаси.

Як повідомляло агентство, раніше Кабінет Міністр доручив Національному агентству по ефективному використанню енергоресурсів забезпечити створення і ведення реєстру ресурсів, придатних для виробництва біогазу.

Схожі записи