В Києві розпочався міжнародний форум з сталої енергетики SEF 2016

2016 KYIV є головною галузевою подією в сфері сталої енергетики в Україні, яка збере власників і топ-менеджерів найбільших компаній-гравців ринку, високопоставлених чиновників, ключових міжнародних експертів, інвесторів.

sef_logo_n2

SEF 2016 KYIV є головною галузевою подією в сфері сталої енергетики в Україні, яка збере власників і топ-менеджерів найбільших компаній-гравців ринку, високопоставлених чиновників, ключових міжнародних експертів, інвесторів. SEF 2016 KYIV відбудеться 11-12 жовтня в Києві конгрес-центрі «Парковий».

Ключовими питаннями, що будуть розглянуті на форумі є вітроенергетика, фотовольтаїка та біоенергетика, стратегії розвитку відновлюваних джерел енергії, схеми та джерела фінансування проектів в сфері альтернативної енергетики, практичний досвід та плани розвитку відновлюваних та альтернативних джерел енергії в Україні.

Новим для України буде доповідь Сергія Масліченко, Заступника директора ЄБРР з енергоефективності та зміни клімату в Україні, Польщі та Вірменії, присвячена створенню місцевих ринків електричних транспортних засобів.

За інформацією організаторів в форумі планує прийняти участи понад 300 учасників та 50 спікерів, в т.ч. представники центральних органів виконавчої влади, Голова Голова Держагенства з енергоефективності та енергозбереження України, представник нацрегулятора в сфері енергетики НКРЕКП України, представник Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, представники міжнародних агентств в сфері альтернативної енергетики та виробники обладнання й девелопери проектів.

Схожі записи