ІНВЕСТИЦІЇ У ВІДНОВЛЮВАНУ ЕНЕРГЕТИКУ на ТИЖНІ ГЛОБАЛЬНОГО ЗЕЛЕНОГО ЗРОСТАННЯ 2016

ТИЖДЕНЬ ГЛОБАЛЬНОГО ЗЕЛЕНОГО ЗРОСТАННЯ 2016 (GGG WEEK 2016) був проведений 5-9 вересня на острові Чеджу в Кореї. В цьому році захід було присвячено темі стійкого «зеленого» зростання, а також виділені три тематичні пріоритети: вода, землекористування та зелені міста.

gggw

ТИЖДЕНЬ ГЛОБАЛЬНОГО ЗЕЛЕНОГО ЗРОСТАННЯ 2016 (GGG WEEK 2016) був проведений 5-9 вересня на острові Чеджу в Кореї. В цьому році захід було присвячено темі стійкого «зеленого» зростання, а також виділені три тематичні пріоритети: вода, землекористування та зелені міста.

Зростаюча суспільна рішучість в боротьбі з зміною клімату, а також стрімке зниження ціни на обладнання для виробництва енергії з сонця та вітру означає, що впровадження відновлюваних джерел енергії повинно бути прискорене, а відповідні інвестиції розширені.

Міжнародним агентством з відновлюваної енергетики (IRENA) було організовано захід “Розблокування інвестицій відновлюваної енергетики: роль зниження ризиків і структурованого фінансування» , про те , як найкраще збільшити інвестиції у відновлювані джерела енергії.

У червні IRENA видана публікація , в якій проаналізовані політики і інструменти, які можуть допомогти збільшити інвестиції. У минулому році $ 286 млрд було вкладено в відновлювані джерела енергії, однак , по оцінках IRENA, це число має подвоїтися до 2020 року, і ще в три рази до 2030 року й буде складе близько $ 900 млрд. Це дозволить задовольнити зростаючий світовий попит на відновлювану енергію в той же час досягнути поставлених кліматичних цілей.

“Збільшення обсягів інвестицій в відновлювані джерела енергії є необхідністю, якщо країни сподіваються виконати свої зобов’язання по зниженню викидів парникових газів,” сказав Henning Wuester, директор Центру Політики та Фінансів. «В цьому році, ми представили наші висновки і рекомендації для урядів і державних фінансових інституцій для мобілізації приватних інвестицій в ВДЕ”, додав пан Wuester.

Обмежене державне використання гарантій інвестицій в відновлювані джерела енергії є однією з областей, що були визначені IRENA як обмежуючий фактор для залучення приватних інвесторів. У 2014 році IRENA було завершено дослідження різних державних фінансових установ по всьому світу. Інструменти зменшення ризиків, такі як страхування від політичних ризиків і влади, мають вирішальне значення в розкритті масштабних інвестицій. Це та область, де державні фінансові установи можуть грати помітнішу роль.

“Державне фінансування в даний час складає близько 15% від загального обсягу інвестицій в відновлювані джерела, і це, ймовірно, буде збільшено. Ефективне використання таких обмежених державних коштів має вирішальне значення. Важливо, щоб були запроваджені урядом і фінансовими установами інструменти для мобілізації приватного фінансування і розширення масштабів інвестицій, замість того, щоб використовувати обмежені ресурси для прямого фінансування відновлюваних джерел енергії, які є більш конкурентоспроможними в комерційному плані “.

Схожі записи