Apple оснастить MacBook сонячними батареями

Крупний виробник гаджетів компанія Apple, вирішила пов’язати одну з лінійок MacBook з сонячною енергетикою. Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США на цьому тижні видало гігантові з Купертіно патент на “модуль для дисплея електронного пристрою”. Це патент на двосторонній дисплей з вбудованим фотоелектричним блоком, який може служити в якості екрану і кришки ноутбуків MacBook.

“Задня пластина може бути зроблена з електрохромного скла і може закривати собою фотоелементи і сенсорні датчики”, – йдеться в анотації до патенту.

Майбутні пристрої від Apple, цілком можливо, будуть обладнані сонячними батареями і перетворювачами.

Бюро з реєстрації патентів і торгових марок, опублікувало заявку Apple в жовтні, в якій описаний спосіб оснащення електронних пристроїв внутрішніми перетворювачами, з метою використання зовнішніх панелей сонячних батарей.

І хоча навколо Apple вже давно ходять чутки, про розробку сонячних технологій для своїх ноутбуків MacBook і інших мобільних пристроїв, компанія, за традицією дотримується режим мовчання і не ділиться своїми планами.

Чутки про плани компанії Apple в області поновлюваних джерел енергії вийшли на новий виток після того, як компанія в жовтні минулого року, придбала завод з виробництва сонячних модулів у компанії First Solar в Меса, штат Арізона.

Схожі записи