|

Новий електромобіль Kia Soul EV отримає повнопривідну версію

Корейська компанія Kia, що минулого року представила свій новий електромобіль Soul EV, повідомила про розробку повнопривідної версії електрокару, і представить її світу вже 12 лютого в Чикаго.

kia_soul_ev_1

Корейська компанія Kia, що минулого року представила свій новий електромобіль Soul EV, повідомила про розробку повнопривідної версії електрокару, і представить її світу вже 12 лютого в Чикаго.

В лютому 2014-го року, у Франкруфті, компанія Kia представила світу свій новий електрокарSoul EV. Автомобіль має доволі гарні характеристики, та ще й досить дешевий. Максимальна швидкість електромобіля 144 км/год, першу «сотню» авто набирає за 12 секунд. На одному заряді авто працює на протязі 190-та кілометрів. Потужність електродвигуна – 110 кінських сил. А вартість такого засобу усього від 33700$.

Також в Чикаго, того ж року, публіці вперше була представлена гібридна версія оновленого седана бізнес-класу Optima. Гібридний автомобіль мав ряд індивідуальних дизайнерських рішень, спрямованих в першу чергу на поліпшення аеродинамічних якостей і подальше зниження витрати палива. KIA Optima Hybrid відрізняється оформленням передньої і задньої частини, оригінальним дизайном колісних дисків і декоративної решітки радіатора, оформленням елементів оптики.

Зміни, які відрізняють оновлений Optima Hybrid, також були спрямовані на поліпшення динамічних якостей і керованості. Тяговий електродвигун показав потужність 47 к.с. Сумарна потужність бензинового і електричного двигунів становить 199 к.с.

kia_tizer_1

Тепер же Kia Soul EV отримає ще й повнопривідну версію KIA e-AWD, дебют котрої запланований на 12-те лютого і відбудеться в автосалоні того ж Чикаго. Як саме буде виглядати нова версія автомобіля – невідомо. Показано лише частину модифікації на тизері, проте, напевне, нова версія не надто вже відрізнятиметься від класичної Soul EV, що є основною платформою серії. Тож вже за кілька днів можна буде порівняти обидва варіанти електрокару.

Повідомляється, що дизайном нового електрокару займалося ательє компанії в Каліфорнії. Мета створення такого автомобіля – підкорити серця громадян, що проживають в мегаполісах, котрі часто виїжджають за місто. Технічні можливості новинки дозволять здійснювати заміські поїздки, не обмежуючись їздою по асфальту.

Точні характеристики електромобіля Kia зберігає у таємниці, тримає інтригу. Обіцяють лише підвищити основні характеристики електромобіля у порівнянні із попередніми моделями.

Прямих конкурентів у e-AWD нема, успіх моделі багато в чому залежатиме від заявленої ціни, адже ситуація на ринку палива непроста. До прикладу, опонент корейської компанії – Nissan Leaf – стартує із позиції майже на 5 000$ меншої, ніж Soul EV.

Серійне виробництво повнопривідного електромобіля заплановано на кінець цього року або ж на початок наступного.

Схожі записи