До 2020 року Іспанія збільшить видобуток відновлювальної енергії на 8,5 ГВт

Іспанське Міністерство промисловості планує побудувати у країні сонячні та вітрові електро та тепло станції, аби збільшити кількість видобутку відновлювальної енергії.

spain_energy_more

В період між 2015 і 2020 роками іспанське Міністерство промисловості планує додати 8537 МВт потужності відновлюваної енергетики до тої, що виробляється на сьогодні. Крок спрямований на збільшення встановленої потужності відновлюваних джерел енергії в країні часом на 2015 рік з 48267 МВт до 56804 МВт у 2020-му.

План уряду передбачає будівництво сонячної фото-електростанції, котра має додати 1370 МВт енергії, сонячної теплостанції, котра додасть ще 211 МВт, а також станцій вітрової енергії приблизно на 6473 МВт енергії.

Згідно доповіді розробників, за кожен кіловат встановленої потужності доведеться надати гарантію в 20,00 EUR (22,6 USD) аби уникнути спекуляцій навколо розподілу субсидій. Проекти менше 10 кВт не підпадатимуть під нове правило.

Окрім того, в Університеті Вальядоліда (Іспанія) вважають, що існуючі нині технології видобутку геотермальної енергії, за своїм потенціалом здатні збільшити обсяг генерації альтернативної енергії в Іспанії до рівня, що вп’ятеро перевищує нинішні показники видобутку енергії атомними, вуглеводневими та іншими електростанціями країни, разом узятими. Вчені впевнені, що саме розвиток геотермальної енергетики є єдино вірним шляхом до енергонезалежності Іспанії, так як видобуток цього типу енергії практично не залежна від сторонніх чинників.

Іспанський уряд вважає що залежність від вугілля та нафти потрібно залишити позаду, тож виходом із ситуації вбачає альтернативну енергетику, в котру готове вкладати кошти.

Схожі записи