Перша сонячна електростанція з’явилася в Кіровоградській області

У Новоукраїнському районі Кіровоградської області завершилося будівництво сонячної електростанції потужністю 1,331 МВт. Установка почне видавати вироблену електроенергію в мережу до кінця місяця. Замовником будівництва сонячної електростанції є місцевий фермер.

Інсталяція, здійснена компанією “Рентехно”, складається з більш ніж 5,3 тисячі полікристалічних фотоелектричних панелей одиничною потужністю 250 Вт, 40 трифазних інверторів і 3 трансформаторних підстанцій, необхідних для підключення цього об’єкта до мереж енергопостачальної компанії “Кіровоградобленерго”. При спорудженні даної сонячної електростанції використовувалися українські матеріали та обладнання, зокрема системи кріплення фотоелектричних панелей, кабельна продукція, огорожу майданчика станції, системи відеоспостереження, трансформаторні підстанції.

До кінця року компанія планує завершити всі процедури, необхідні для того, щоб вироблену електростанцією екологічно чисту електроенергію можна було продавати за “зеленим” тарифом.

Як повідомлялося, альтернативна енергетика в Україні останні півтора року розвивається інтенсивніше, ніж традиційна. До початку вересня загальна кількість компаній, що експлуатують електростанції на поновлюваних джерелах енергії і реалізують електроенергію за “зеленим” тарифом, зросла до 69, а кількість таких електростанцій – до 115, з яких 25 – сонячні.

Схожі записи