Американці пропонують заряджати смартфони та ноутбуки на ходу і за спиною

Американська компанія AMPL з Сан-Дієго презентувала незамінну річ для людей, які постійно користуються різним гаджетами – Smartbag. Це рюкзак, в якому гаджети підзаряджаються . Таким чином, окрім функцій традиційної сумки – для зберігання та перенесення девайсів, він виконує роль зарядного пристрою для ноутбуків, планшетів, смартфонів.

smart

Підприємство AMPL (Сан-Дієго, США) розробило рюкзак, що дозволяє підзаряджати мобільні пристрої. У наплечник вбудована літій-полімерна батарея ємністю 18,5 ват-години з сімома окремими USB-портами в кожній кишені. Основна батарея перезаряджається за півтори години, чого вистачає на 2-3 зарядки смартфона. Якщо потрібно більше заряду, можна додати в різні відділення рюкзака ще як мінімум три додаткові батареї ємністю від 18,5 ват-години до 55 ват-годин.

Статус підзарядки пристроїв можна відстежувати, не виймаючи їх з сумки завдяки програмі-додатку для смартфону, яка «комунікує» з вмістом наплічника через вбудований Bluetooth LE. Ця програма дозволяє не лише контролювати рівень підзарядку, а й встановлювати пріоритет, в якій почерговості і в якому об’ємі необхідно «годувати» ваші гаджети.

Крім того, завдяки набору датчиків, вбудованих в рюкзак, додаток може відстежувати внутрішню температуру, погодні умови і силу падіння, а найголовніше, попередити, якщо ви раптом забудете де-небудь свій рюкзак.

Електроніка та сенсори вбудовані в передній кейс з Smartbag литого нейлону, який також оснащений зовнішнім OLED-дисплеєм і сенсорним управлінням. Сам наплечник виготовлений з поліестеру 600D з водостійким покриттям, що захищає вміст від негоди, ударів і падінь. Об’єм рюкзака 29 літрів. В комплекті також іде плоский чохол для ноутбука.

Схожі записи