Батарейки Energizer на 4% складатимуться з перероблюваного матеріалу

Компанія Energizer розробила лужні батарейки що на 4% складаються з матеріалу який можна повторно переробити. Відсоток екоматеріалу в батарейках Energizer збільшуватиметься кожного року.

energizer_battery1

Як повідомляє ресурс TheVerge, компанія Energizer представила нову серію лужних батарейок EcoAdvanced, які на 4% складаються з матеріалу, який можна пустити в переробку.

Екологічні батарейки техніки компанії придумували і розробляли 7 років. Оскільки лужні батарейки все ще використовуються в багатьох електроприладах, виробники ретельно намагаються розробити найбільш безпечні для навколишнього середовища варіанти.

Представники компанії зазначають, що більшість користувачів сьогодні не утилізують батарейки в спеціальних контейнерах, а просто викидають їх з рештою сміття. Це дуже шкодить навколишньому середовищу, оскільки шкідливі складові акумуляторних батарей довго не виводяться з води та ґрунту.

Батарейкі Eco Advanced в майбутньому вдосконалять, додавши в них ще більше матеріалів, придатних до переробки. До 2025 року Energizer обіцяє збільшити їх частку до 40%.

Схожі записи