В Китаї з’явився електромобіль схожий на пилосос

Громадянин Шанхаю створив електрокар, що нагадує промисловий пилосос. Автомобіль розвиватиме швидкість до 90 км/год та продаватиметься за неймовірно доступною ціною.

electrocar

Вельми незвичайний автомобіль з’явився у Шанхаї. По дизайну китайське міні-авто схоже на промисловий пилосос з операторським кріслом. Створив незвичайний автомобіль один з місцевих жителів. У китайського винахідника немає ні дизайнерського, ні конструкторського досвіду. Але при цьому його винахід має всі характеристики справжнісінького електромобіля.

Самоучка-ентузіаст працював над своїм проектом близько 2 років. В автомобілі є батареї і електродвигун. Він може розвивати максимальну швидкість 90 кмгод, а повного заряду батареї досить на 1,5 години їзди.

Габарити мініатюрного авто – 60 см в довжину, і 40 см у висоту. Навряд чи дорослому європейцю буде зручно керувати таким електромобілем. Але для китайців, як стверджує розробник сітікара, такі габарити проблемою не є.

В автомобілі-пилососі є педалі газу, кермо, зчеплення, оптика і клаксон. Творець автомобіля подбав про наявність аудіосистеми, тому в дорозі водій може слухати музику.

Але головною перевагою компактного електрокара є його ціна – всього $ 250. Це в 10 разів менше вартості найдешевшого китайського автомобіля.

Схожі записи