Донеччина шукає “зелених інвесторів”

У рамках поїздки делегації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в Японію з 9 по 12 грудня в Осаці буде представлено інвестиційний потенціал Донецької області. В ході презентації Донецький регіон представить для потенційних інвесторів проекти в сфері альтернативної енергетики та енергозбереження, – інформує прес-служба Донецької обладміністрації.

Виконуючий зобов’язання глави Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов зазначив, що Донецька область зацікавлена у налагодженні торговельно-економічних відносин з різними державами світу. За його словами, до теперішнього часу рівень товарообігу між Донецькою областю та Японією все ще залишається вкрай низьким, що вказує на необхідність інтенсифікувати потенціал зростання двостороннього співробітництва.

Також чиновник нагадав, що прикладом успішної співпраці регіональної влади з представниками Японії може бути затверджений проект модернізації системи опалення Горлівки, який реалізується в рамках Кіотського протоколу. Загальна сума проекту, згідно з яким у 300-тисячне місто має бути поставлено сучасне теплове обладнання японського виробництва, оцінюється в 440 млн грн.

Схожі записи