Альтернативна енергетика повинна витіснити газ, – депутат

Альтернативна енергетика повинна бути в числі основних пріоритетів влади. Таку думку висловив народний депутат, член фракції НУНС Юрій Кармазін. На його думку, розвиток альтернативної енергетики дозволить знизити енергетичну і політичну залежність України від Росії як основного постачальника природного газу.

“Це повинно бути першочерговою справою для українських властей Ми просто втрачаємо час, ні президент, ні уряд, ні місцеві ради в цьому плані не роблять серйозних кроків.», – Заявив депутат.

Парламентарій нагадав, що Україна має в своєму розпорядженні більш сприятливі природні умови для розвитку вітрової, сонячної та біоенергетики, ніж багато європейських країн, які останнє десятиліття стрімко нарощують виробництво енергії з відновлюваних джерел, скорочуючи при цьому споживання традиційного палива.

“У нас практично кожен дах повинен бути використаний для перетворення сонячної енергії в тепло і електроенергію Це колосальний резерв, який ми не використовуємо.», – Вважає Кармазін.

Держава, на думку депутата, також повинна заохочувати розвиток виробництва обладнання для альтернативної енергетики. “Я вважаю, що ми повинні прийти до того, що держава повинна давати кредити на такі речі і заохочувати власне виробництво, в тому числі сонячних батарей, вітряків, і все, що пов’язано з альтернативною енергетикою”, – підкреслив він.

Депутат вважає, що певні сили намагаються дискредитувати альтернативну енергетику в Україні з тим, щоб країна довше залишалися на «газовій голці” Росії “.

Висока ціна на російський газ для України буде сприяти більш інтенсивному переходу на місцеві альтернативні види палива та поновлювані джерела енергії, говорить Кармазін. “Ми весь час кричимо і закочує істерики .. Ой, який дорогий газ Треба просто подякувати за те, що він дорогий, і розвивати альтернативну енергетику, створювати умови для того, що б це було можливо Це має бути справою номер один українського уряду та президента “, – сказав депутат.

Він також зазначив, що існує прямий зв’язок між енергетичною і політичною незалежністю.

Схожі записи