BYD e6 встановив рекорд дальності ходу в Україні

Електрокар подолав рекордну дистанцію в складних погодних умовах. BYD e6 пройшов за маршрутом Сімферополь-Алушта-Ялта-Алушта-Сімферополь. У загальній складності машина проїхала 211 кілометрів, подорож супроводжували опади у вигляді дощу і снігу, а також перепади температури. У салоні автомобіля в режимі обігріву постійно працювала кліматична установка, це створювало додаткове навантаження на акумуляторні батареї.

Організатори пробігу запевнили, що «китайцеві» на батарейках вдалося встановити абсолютний рекорд дальності ходу в складних погодних умовах для електромобілів в Україні. Після завершення пробігу заряд акумулятора був витрачений не до кінця. Такого результату вдалося досягти завдяки використанню літій-ферум-фосфатних батарей замість звичайних літій-іонних, оскільки перші більш стійкі до різних температур і мають більший життєвий цикл, витримуючи до 4000 перезарядок. Відзначимо, вартість електровена BYD e6 в Україні поки не озвучена.

Як ми вже писали, восени в Україні з’явилася перша заправка для електромобілів. Зараз вона працює в тестовому режимі, і заправити автомобіль можна абсолютно безкоштовно.

Схожі записи