Альтернативна енергетика дозволяє повністю забезпечувати два райони Криму

Альтернативна енергетика дозволяє повністю забезпечувати два райони Криму Сумарна потужність всіх сонячних і вітрових електростанцій дає можливість повністю забезпечити електроенергією Красногвардійський і Первомайський райони. Про це на прес-конференції повідомив голова Республіканського комітету АРК по паливу, енергетиці та інноваційній політиці АРК Сергій Колобов.

«У нас встановлена ​​потужність – 300 МВт. Два райони ми могли б повністю забезпечити електроенергією протягом одного місяця. Умовно ми взяли Красногвардійський і Первомайський райони. Це дуже важливо, адже Крим – екологічно чистий регіон, ми повинні розвивати ті джерела енергії, які не завдають шкоди природі », – зазначив Сергій Колобов.

При цьому якщо потужність сонячних і вітрових електростанцій дозволяє на третину покрити споживання електроенергії в Криму, фактично альтернативні джерела забезпечують близько 5% потреби. Вироблення у 2012 році становить 342 млн. кВтг (зростання в 7,2 рази в порівнянні з 2011 роком), а загальне споживання в Криму – 5,5 млрд. кВтг.

За рік виробництво електрики в Криму збільшилася на 35% до 1,13 млрд. кВтг. Таких результатів вдалося досягти в основному завдяки альтернативній енергетиці.

Нагадаємо, найбільші сонячні електростанції Криму знаходяться в Перово (105 МВт) і Охотникове (85 МВт), найпотужніші вітрові агрегати розташовані в Чорноморському районі (два по 2 МВт).

Схожі записи