До 2020 року в світі буде 3,8 млн. електромобілів, – прогноз

Згідно з опублікованим прогнозом Pike Research, до 2020 року на дорогах по всьому світу будуть їздити близько 3,8 млн. електромобілів. Як передає CyberSecurity, Дейв Херст, старший директор з досліджень Pike Research, говорить, що поки на шляху електромобілів стоять дві істотні перешкоди: ціна акумуляторів, призначених саме для електромобілів, а також їх мала ємність. Перша поки занадто висока, а друга – занадто низька. Однак з часом ці параметри будуть змінюватися і це зробить електромобілі ближче до масового споживача.

Херст також зазначив, що багато споживачів зіткнуться приблизно до 2020 року зі значною для себе проблемою: ціною звичайного палива, що спалюється, яка буде постійно зростати. За словами аналітика, якщо зараз електромобілі – це іграшка товстосумів, охочих показати, що вони піклуються про природу, то через сім-вісім років електромобілі стануть непоганим засобом економії грошей на бензині та дизельному паливі.

Крім того, не списує Pike Research з рахунків і “зелені пільги” які будуть в деяких країнах надаватись покупцям екологічно чистих авто.

Схожі записи