Пекінський фермер зібрав вітромобіль

55-літній фермер з Пекіну своїми руками зібрав автомобіль, що їздить на енергії вітру, котрий може розвивати швидкість до 140 км/год.

vitromob1

Танг Джепін, літній пекінський фермер, збудував транспортний засіб, що працює на енергії вітру. Збірка вітрокару зайняла у китайця майже 3 місяці. У результаті вийшла конструкція триметрової довжини і метрової висоти. Попереду вітромобіля знаходиться пропелер. Основна частина енергії надходить в батарею під час зарядки від мережі. Пропелер, обертаючись під дією повітряного опору, приводить в дію генератор, який заряджає батарею в дорозі.

Фермер не без гордості заявляє, що його вітромобіль надійніший, дешевший і ефективніший за електричні автомобілі. Вітрокар може їздити зі швидкістю 140 км/год, а заряду акумуляторів вистачає на доволі велику відстань. На яку саме, винахідник не уточнив.

vitromob2

Дальність ходу винахіднику вдалося збільшити за рахунок почергової зарядки батарей. Поки одна працює, друга – акумулює енергію. Китаєць стверджує, що заряджає свій вітромобіль раз в 4 дні.

Схожі записи