Київські таксисти пересядуть на електрокари

У Києві буде впроваджений проект використання електромобілів для послуг таксі. Київська влада в даному проекті не буде приймати фінансову участь, автомобілі закупить приватний інвестор. Чиновники посприяють створенню необхідної інфраструктури. Всього планується закупити 200 китайських електромобілів і випустити їх на дороги міста уже в цьому році. За рахунок інвестора буде створено мережу пунктів зарядки електромобілів.

Цікаво, що для повної зарядки акумуляторів потрібно лише 20 хвилин. Де розташуються дані «АЗС» для електромобілів, поки не зрозумыло, можливо, вони будуть встановлені в столичних депо.

Також дана компанія планує здійснювати пасажирські перевезення за допомогою автобусів на електротязі. Для початку автобуси працюватимуть в тестовому режимі, і якщо вони зарекомендують себе добре, вони будуть використовуватися на інших маршрутах міста.

Нагадаємо, не так давно в Києві з’явилася перша автозаправна станція, на якій можна підзарядити свій електрокар за допомогою спеціального зарядного пристрою. Поки така «АЗС» всього одна на всю Україну і побудована для вивчення попиту.

Схожі записи