Завод Seat переведуть на енергію сонця

Компанія Seat побудує до 2012 року дві електростанції, що накопичують сонячну енергію. Вони забезпечуватимуть електрикою завод автовиробника в іспанському муніципалітеті Марторель. Сонячні панелі у кількості 20 тисяч штук встановлять на даху заводських цехів і тимчасової стоянки, де зберігаються готові автомобілі. Сукупна площа батарей складе 135 тисяч квадратних метрів. В цілому вони вироблятимуть шість мільйонів кіловат електроенергії, що у свою чергу дозволить скоротити викиди вуглекислого газу при виробленні електрики традиційним способом на 2800 тонн в рік.

Будівництво двох електростанцій, що виробляють енергію від сонячних батарей, стане частиною програми Seat in the Sun (“Seat на сонці”). Всього в її рамках планується створити в Європі шість подібних електростанцій, які дозволять вробити щорічно 13 мільйона кіловат електроенергії і скорочувати рівень викиду CO2 в повітря на 6200 тонн.

У 2009 році про намір використовувати сонячну енергію для роботи заводу в Сант-Агата Болоньезе оголосила компанія Lamborghini. Вона планувала встановити на даху підприємства сонячні панелі загальною площею 17 тисяч квадратних метрів, які в сукупності зможуть виробляти до 1,4 мегават енергії в рік.

Схожі записи