Сонячна енергетика у Німеччині: зданий в експлуатацію блок фотоелектричних модулів потужністю 5 МВт

Китайська корпорація ET Solar Corp, виробник і постачальник фотоелектричних (PV) модулів і пов’язаних із ними рішень для ринку сонячної енергетики, оголосила про завершення і підключенні сітки фотоелектричних модулів потужністю 5 МВт до електростанції. PV електростанція розташована приблизно в 150 км на захід від Берліна. Фотоєектріческіе модуліET Solutions AG, дочірня компанія ET Solar Corp, виконала повне проектування, закупівлю і будівництво основного і допоміжного виробництва електростанції і PV модулів. Угода є четвертою і найбільшою PV електростанцією.

З моменту заснування в травні 2007 року, ET Solar Corp швидко зростає, як вертикально-інтегрований виробник і постачальник фотоелектричних модулів і відповідних рішень. Це вражаючий ріст і успіх в індустрії сонячної енергетики в значній мірі забезпечений за рахунок непохитної прихильності групи до надання високоякісних послуг та рішень замовникам по всьому світу. Поряд з місцевими продажами ET Solar Corp має маркетингові філії та офіси в Азії, Європі та Північній Америці. Компоненти, фотоелектричні модулі і готові рішення для PV – систем, вона поставляє для своїх клієнтів у більш ніж 50 країнах світу. Починаючи з травня 2011 року ET Solar Corp надає 10 років гарантії на свої основні PV модулі.

ET Solar Corp співпрацює з відомими університетами в середній і південно-східній частині Китаю. Багато проектів R & D, спрямовані на “технології нового покоління тонкоплівкових фотоелектричних елементів» і «технології віддаленого моніторингу сонячної електростанції”, та ін

Доктор Сюі (Linhui Sui) є директором зі стратегії і головним науковим співробітником ET Solar Corp. Г-н Сюі раніше служив помічником наукового співробітника, а потім науковим співробітником, з 2001 по2006 р. в NASA Goddard Space Flight Center в Сполучених Штатах. Г-н Сюй проводить дослідження в галузі фізики Сонця протягом багатьох років, вигравав кілька грантів на фінансування досліджень в НАСА та Національного наукового фонду США, ним опубліковано понад 20 наукових робіт у провідних наукових журналах сонячної енергетики.

Схожі записи