Сонячна енергетика стає все більш вигідною галуззю

Вчені, які провели ряд досліджень у сфері сонячної енергетики за підтримки Королівського університету Канади, прийшли до висновку, що використання геліопанелей стає все більш вигідним з кожним роком, враховуючи використання нових перспективних технологій, що сприяють здешевленню використовуваних установок. Доповідь ряду дослідників був опублікований в одному з грудневих наукових журналів, і в ньому сказано, що сонячна енергетика фотоелектрична набагато більш життєздатна, ніж вважають деякі авторитетні аналітики.

За словами Джошуа Пірса (Joshua Pearce), ад’юнкт-професора факультету механіки, технологій та матеріалознавства Канадського Королівського університету, багато дослідників ринку вважають сонячну енергію нерентабельною, не враховуючи останні досягнення в даній області і постійне зниження цін як на технології, так і на способи видобутку електроенергії з сонячного світла.

Експерт вважає, що загальноприйняті економічні моделі розрахунку витрат на виробництво електрики шляхом перетворення його з сонячної енергії дуже консервативні і не відповідають сучасним реаліям ».. На думку Джошуа Пірса, в даний час сонячні фотоелектричні системи знаходяться на такому високому рівні розвитку, що вже цілком здатні виробляти енергію з тієї ж вартості, що і використовувані традиційні джерела енергії.

Схожі записи