Hitachi придумали кондиціонер на сонячній енергії

Подібно до того, як в холодну пору року збільшується навантаження на енергетичні мережі за рахунок включення опалювальних приладів, так і в жаркий час електричні мережі отримують пікові навантаження через функціонування систем кондиціонування і охолодження, які споживають енергії не менше опалювальних приладів. Для зменшення навантаження на енергетичні системи компанія Hitachi займається розробкою інноваційної системи кондиціонування Solar Activated Air Conditioning System, використання якої дозволить зменшити кількість споживаної електроенергії за рахунок використання сонячної енергії. Переважна більшість систем, що використовують сонячну енергію, служать для отримання тепла або електричної енергії. Компанія Hitachi так само є експертом в області сонячної енергетики і збирається застосувати накопичений за весь час досвід для створення системи кондиціонування на сонячній енергії.

Ключовим моментом сонячного кондиціонера є параболічне дзеркало, яке для збільшення ефективності оснащене автоматичною системою фокусування сонячного світла на трубі теплообмінника.

Шляхом декількох фазових перетворень в різних контурах установки тепло сонячного світла перетвориться в холод, який остуджує холодагент, що подається в кондиціонер.

Компанія Hitachi розраховує на те, що основними споживачами нової технології стануть жителі районів Середземномор’я, Північної і Південної Америки, західної Азії і Австралії.

Схожі записи