Революція у виробництві синтетичного палива: бензин з нульовою емісією за 1,50 дол. США за галон

Британська компанія Cella Energy розробила технологію отримання синтетичного палива, за допомогою якої можна буде понизити вартість бензину до рекордної відмітки в 1,50 дол. США. Разом з перспективним розвитком технології транспортування і стабільною ціною, яка не залежить від цін на нафту, нове синтетичне паливо, розроблене на основі водню, не робить викидів вуглекислого газу при спалюванні. Технологія заснована на використанні комплексних гідридів і розроблялася впродовж чотирьох років у рамках надсекретної програми в престижній лабораторії Rutherford Appleton поблизу Оксфорда, Великобританія. Але найцікавіше полягає в тому, що це синтетичне паливо може використовуватися в існуючих двигунах внутрішнього згорання транспортних засобів без їх модифікації.

За словами Стівена Феллера, генерального директора Cella Energy, технологія, розроблена з урахуванням передових знань в матеріалознавстві, використовує високоенергетичні матеріали, укладаючи їх в капсули за допомогою спеціалізованого наноструктурного методу, названого як коаксіальний електророзпилятор. Роботи велися фахівцями компанії під керівництвом професора Стівена Беннінгтона в співпраці з ученими з Університетського коледжу Лондона і Оксфордського університету.

“Ми розробили нові мікро-кульки, які можуть бути використані в існуючих дизельних і бензинових автомобілях в якості альтернативи традиційних видів палива, зроблених з нафти”, – говорить Феллер. За його словами, матеріали, комплексні гібриди, відрізняються високим вмістом водню, який при спалюванні замість вуглекислого газу виділяє тільки пару і воду. Це може зробити тепер звичайні автомобілі такими ж екологічно чистими, як і їх електричні побратими.

“Ми розробили нові мікро-кульки, які можуть бути використані в існуючих дизельних і бензинових автомобілях в якості альтернативи традиційним видим палива, зроблених з нафти”, – говорить Феллер. За його словами, матеріали, комплексні гібриди, відрізняються високим вмістом водню, який при спалюванні замість вуглекислого газу виділяє тільки пару і воду. Це може зробити тепер звичайні автомобілі такими ж екологічно чистими, як і їх електричні побратими.

Більше того, професор Беннингтон, головний науковий співробітник в Cella Energy, стверджує, що їх синтетичне паливо, поміщене в капсулу за унікальною запатентованою технологією, є більш безпечним в транспортуванні і експлуатації ніж звичайний бензин.

Схожі записи