В Україні розпочате промислове виробництво біопалива – БІО-100

Державний концерн спиртової та лікерогорілчаної промисловості “Укрспирт” почав промислове виробництво біопалива на державному підприємстві (ГП) “Лохвицкий спиртовий комбінат” (Полтавська обл.). Як наголошується в прес-релизи концерну, в даний час підприємство виробляє 10 тис. дал компоненту моторного палива активного (КМПА) за добу. Надалі КМПА використовується для виробництва компанією “Енергетичні стратегії і біотехнологія” (Київ) бензину “Біо-100” на устаткуванні, яке також розташоване на лохвицькому підприємстві.

Найближчим часом концерн планує почати випуск біопалива ще на п’яти спиртових заводах і вийти на спільні потужності з виробництва цієї продукції 200 тис. тон в рік.

Госьконцерн “Укрспирт” створений постановою Кабінету міністрів від 29 червня 1996 р. У нього входять вісім обласних державних об’єднань спиртної та лікерогорілчаної промисловостей 85 державних підприємств і 23 асоційованих члена різних форм власності.

Річні потужності підприємств концерну з виробництва спирту складають 61,45 млн. дал, горілки і лікерогорілчаних виробів – 35,6 млн. дав, високооктанової кисневмісної добавки до бензинів – 28,07 тис. тонн.

За матеріалами Agromage.com

Схожі записи