|

14 прибережних ВЕС побудують в США

На сьогоднішній час Сполученими Штатами Америки реалізується 14 проектів прибережних вітрових електростанцій (ВЕС) загальною потужністю 4,9 ГВт. Згідно розрахунків монтажних організацій, вказані ВЕС будуть введені в експлуатацію в найближчі 5-7 років.

4690_vitrova_energetyka

На сьогоднішній час Сполученими Штатами Америки реалізується 14 проектів прибережних вітрових електростанцій (ВЕС) загальною потужністю 4,9 ГВт.

Згідно розрахунків монтажних організацій, вказані ВЕС будуть введені в експлуатацію в найближчі 5-7 років.

Як наголошується в доповіді міністерства енергетики США, присвяченому розвитку прибережних вітрових електростанцій, більшість проектів розташовані на Атлантичному узбережжі, яке має потенційно високий обсяг вітрових ресурсів.

Крім того, реалізуються проекти у узбережжя шт Орегон, на озері Ері недалеко від берегів шт Огайо, в Мексиканській затоці, і ще один на Віргінських островах.

Якщо всі 14 проектів будуть завершені, обсяг генерується ними енергії досягне 4,9 гВт електроенергії, що є досить скромним показником порівняно з потужністю вже діючих вітрогенераторів, генеруючих 61 ГВт, що дозволяє задовольнити майже 4,5% попиту на електроенергію в масштабах країни.

У той же час, якщо темпи зростання потужностей вітроенергетики збережуться, то вже до 2030 р обсяг генерації даного типу збільшиться ще на 54 ГВт, що допоможе заощадити близько 7,68 млрд дол США.

Як відомо, в США введені податки на викиди вуглекислого газу в атмосферу, що робить електростанції, які використовують вугілля, менш прибутковими.

Але однією з істотних перешкод для збільшення використання відновлюваних джерел енергії є скасування держсубсидування галузі, що компенсували 10-30% капіталовкладень.

Зараз програма субсидування діє тільки для проектів, запущених до 31 грудня 2013 р.

Схожі записи