|

Руслана: на честь «Дня вітру»

Руслана записала кліп, мета якого – популяризація енергії вітру та сприяння її утіленню у принцип «Нової культури енергії». Адже п’ятнадцятого червня відбувся Всесвітній день вітру.

krasivii_vidpochinok_u_sadochku

Руслана записала кліп, мета якого – популяризація енергії вітру та сприяння її утіленню у принцип «Нової культури енергії». Адже п’ятнадцятого червня відбувся Всесвітній день вітру. До GlobalWindDay відома співачка Руслана разом з WindEurope презентувала новий соціально-музичний чотирихвилинний відео-кліп «Wind Energy. Endless». Про це сповістила Хроніка_інфо з посиланням на Телеграф.

ruviter1

Але то є не тільки всесвітньою прем’єрою, це відеоінновація. Автори проекту стверджують, що знайшли спосіб презентації потенціалу вітрової енергії та популяризації чистої енергії для існування майбутнього.

Між іншим, в цьому кліпі є фрагмент нового пісенного твору «Wind Song AU», прем’єра якого ось вже зараз відбудеться у Бонні – Німеччина.

Робота над відео відбувалася у квітні-травні 2019 року. Це відбувлося в Херсонської області, в Каховці, в межах вітропарку «Новотроїцький».

На протязі року WindEurope укупі з Українською вітроенергетичною асоціацією (УВЕА) створить серію видовищних музичних арт-перформансів, з метою популяризації вітроенергетики. Цей напрям у технології чистої енергії є одним з ключових поновлюваних джерел планети. Там вважають, що використання енергії вітру слід зробити не просто наймодерною технологією, але також і Новою Культурою Енергії.

Схожі записи