Електричний кросовер Subaru вийде на ринок до 2021 року

Електричний повнопривідний кросовер Subaru буде побудований на базі Forester або Outback.

krosover_subaru

Автомобілебудівна компанія Subaru розказала про план розробити повністю електричний позашляховик. Презентація новинки може відбутися в 2021 році.

Повідомляється, що середньорозмірний електричний повнопривідний кросовер Subaru буде побудований на базі моделі Forester або Outback нового покоління, в основу яких ляже модульна платформа Subaru Global Platform (SGP). Японські видання стверджують, що серійний електричний крос може бути створений за мотивами концептуальної моделі Subaru Viziv (на фото), світова прем’єра якої відбулася на Токійському автосалоні 2015 року. На момент презентації концепту представники бренду заявляли, що прототип покликаний показати майбутнє напрямок Subaru.

Модульна платформа Subaru Global Platform (SGP), на якій може бути побудований новий електричний крос, дебютувала на седан і хетчбек Subaru Impreza нової генерації. Нова архітектура на 70% збільшила жорсткість конструкції і на 50% знизила крени кузова автомобіля. На основі платформи SGP компанія зможе будувати транспортні засоби різного розміру і з різними силовими агрегатами: звичайні ДВЗ, гібриди та електрокари.

Схожі записи