Альтернативна енергетика доводить свою спроможність на реальних проектах

Як повідомила Кей-бі-ес, державна телерадіокорпорація Південної Кореї, в країні вперше в світі створена воднева станція, що виробляє паливо для автомобілів. Станція щоденно виробляє 720 кубічних метрів водню, переробляючи газ від відходів місцевої сміттєзвалища. В Улан-Уде також може з’явитися унікальний для Росії завод з переробки твердих побутових відходів. Міські котельні зможуть перейти з вугілля на енергію, що виділяється з побутового сміття. Проект, вартістю від 15-ти до 20-ти мільйонів доларів, представила німецька компанія «АМНІ».

«Основа даного проекту в тому, що ми працюємо з несортоване сміття, – розповів представник компанії« АМНІ ». – При такому підході виходить максимум позитивної енергії. Енергія – це і електрику, і вторинну сировину, і газ. Прямо на місці газові реактори виробляють електроенергію. 20 відсотків її йде на обслуговування заводу, решта віддається в мережу ».

В Україні, прем’єр-міністр протягом першого півріччя 2011 року погодив 123 проекти по теплосанаціях соціальних бюджетних об’єктів, метою яких є скорочення викидів парникових газів. Вартість схвалених проектів становить близько 215 млн грн.

До того ж, за даними прес-служби Державного агентства екологічних інвестицій України, провідні японські інвестиційні компаніями «Іточу», «Марубені», «Сумітомо», «Соджіц», «Міцуї» зацікавлені в реалізації низки перспективних проектів, зокрема, по переробці відходів з виробництвом біогазу на птахофермах і когенерації в містах Севастополь, Рівне, Житомир, Дзержинськ, Алчевськ.

Українське представництво швейцарської інжинірингової компанії Zorg Biogas AG, представило інтерактивну 3d модель біогазової станції на своєму офіційному сайті. Компанія є головним підрядником енергопарк для «Бабинського цукрового заводу» на території Рівненської області. Проект, загальною продуктивністю 40000000 м2 біогазу на рік, є одним з найбільш масштабних проектів з виробництва біогазу з виробничих відходів. Zorg Biogas AG виконує повний комплекс робіт з проектування, будівництва, наладки й експлуатації біогазових станцій в 12 країнах світу.

Схожі записи