Кабмін займеться адаптацією об’єктів альтернативної енергетики до енергосистеми

Українське Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження стурбоване тенденцією, що має місце у ряді регіонів країни, до збільшення числа заявок на зведення об’єктів, які планують використовувати поновлювані джерела енергії. Це заява зроблена Миколою Пашкевичем, головою Госенергоеффектівності. За інформацією прес-служби Держагентства, Н. Пашкевич зауважив, що вчені вже сьогодні відзначають досить значне перевищення співвідношення прогнозованих потужностей з існуючими в регіонах потенціалами.

«Подібний хаотичний розвиток здатне спричинити відтік інвестицій з цієї сфери. Адже потенційні інвестори не матимуть державних гарантій адаптації зведених об’єктів до об’єднаної енергосистеми країни. Крім цього, необхідно по можливості задіяти весь потенціал відновлюваних джерел на території України », – уклав він.

Голова агентства особливо відзначив, що найближчим часом буде прийматися рішення з питань документальної розробки та впровадження порядку введення в експлуатацію об’єктів альтернативної енергетики та їх «підключення» до енергосистеми України.

Проект відповідного рішення скоро буде представлений на розгляд уряду.

Схожі записи