Bluetooth на сонячних батареях

Компанія Nextar Electronics випустила два нових Bluetooth пристрої, вивівши бездротові портативні телекомунікації абсолютно на новий рівень. Найцікавіше полягає в тому, що живлення від бортової мережі автомобіля для забезпечення їх функціональності більше не потрібне. Бездротовий телефон працює на сонячних батареях.


Енергії від інтегрованих сонячних акумуляторів цілком вистачає для автономної роботи в режимі очікування до 250 годин для моделі з індексом Nxbt-001 і до 150 годин для моделі з індексом Nxbt-002. Повна зарядка батарей першої моделі Bluetooth дозволить вести безперервну розмову протягом 10 годин, другої – до 6 годин.

Пристрої легко кріпляться на будь-якій точці центральної панелі автомобіля – для вільного попадання сонячних променів.

Компактніша, але менш продуктивна Nxbt-002 оснащена невеликим рідкокристалічним дисплеєм з адаптивним підсвічуванням – на ньому відображається інформація про дзвінок, який також супроводиться звуковими сигналами.

Що стосується Nxbt-001, то на ньому про дзвінок інформують світлодіоди. Обидві моделі підтримують версії протоколу Bluetooth A2dp (прискорена передача звуку) і AVRCP (передача звуку і відео).

Схожі записи