|

Chevrolet Bolt – дешевий конкурент електромобілів Tesla

General Motors – найбільший виробник автомобілів у Америці – представив у Детройті електромобіль котрий зможе конкурувати із автомобілями Tesla. Основною його перевагою буде ціна.

4869_chevrolet

General Motors на детройтському автосалоні представила електромобіль Chevrolet Bolt, котрий на одному заряді акумулятора зможе пройти 320 кілометрів. Коштуватиме електрокар 30 000 доларів США. Правда купити новинку можна буде лише в 2017 році.

У General Motors повідомили, що вже в жовтні 2016 року почне виробництво компактних електромобілів на основі Chevrolet Bolt.

Bolt доповнить серію «зелених» автомобілів від General Motors, в число яких входить, наприклад, популярний в США Chevrolet Volt, котрий почав продаватись ще в 2010 році. Volt є гібридом і здатний проїхати 80 кілометрів при повністю зарядженому акумуляторі, після чого доведеться перейти на використання палива. На відміну від цього авто Bolt працює виключно на електроенергії і матиме набагато потужніший акумулятор.

Також у General Motors в запасі є ще один електромобіль, Spark, правда, проїхати на одному заряді він може всього 130 кілометрів.

Судячи з усього, Bolt стане конкурентом Tesla Model 3, яку Елон Маск анонсував в червні минулого року. Насправді ж на сьогодні у Tesla немає конкурентів, але такі виробники як Audi, BMW і Volvo працюють над створенням своїх електрокарів, а отже скоро у Tesla з’являться й інші конкуренти.

Аналітик Джефф Шустер з компанії LMC Automotive вважає, що через низькі ціни на нафту і здешевлення вартості бензину в США, у електромобілів можуть виникнути проблеми з пошуком покупців. Тим не менше, ціни на нафту до 2017 року можуть знову дещо зрости.

Схожі записи