В Китаї представили електромобіль вартістью всього 4000$

Jinma JMW2200 – китайський електромобіль невеликих габаритів, що вже зазнав слави клона моделі BMW, був представлений в Китаї всього кілька днів тому.

jinma_jmw2200

Всього кілька днів в тому в Китаї представили електромобіль Jinma JMW2200. Багато журналістів відмічають, що авто дуже схоже на модель BMW i3, хоча й габарити електромобіля значно менші. Вартість такого маленького електричного дива усього 25 000 юанів, що є еквівалентно 4 000 доларів США.

Електромобіль Jinma JMW2200 оснащений мотором із потужністю 4 к.с., що дозволяє йому розганятись до 50 км/год, а повний запас ходу на одному заряді акумулятора складає 120 кілометрів. Електродвигун автівки працює із старим поколінням свинцево-кислотних батарей. Сучасні літійно-іонні акумулятори будуть використовуватись компанією в майбутньому, але коли, не повідомляється

За технічними характеристиками електромобіль нагадує щось середнє між скутером та звичайним автомобілем і, як вважають розробники, цілком може знайти свого покупця в перевантажених та перенаселених китайських містах. А завдяки доступній ціні, може, й не тільки в китайських.

Схожі записи