У Нікарагуа відкрили величезну сонячну електростанцію

Нікарагуа зробила перший крок до альтернативної енергетики Там відкрили гігантську сонячну електростанцію. Її розміри дійсно вражають – на полі, площею в два гектари, розташована майже 6 тисяч сонячних батарей. Це обладнання зможе забезпечити струмом понад тисячу будинків. Незважаючи на те, що в Нікарагуа величезні запаси нафти, в майбутньому країна буде розвивати саме сонячну енергетику. Адже вона, на відміну від чорного золота, поновлювана і практично невичерпна.

sonyachni_batarei

Нікарагуа зробила перший крок до альтернативної енергетики

Там відкрили гігантську сонячну електростанцію. Її розміри дійсно вражають – на полі, площею в два гектари, розташована майже 6 тисяч сонячних батарей. Це обладнання зможе забезпечити струмом понад тисячу будинків. Незважаючи на те, що в Нікарагуа величезні запаси нафти, в майбутньому країна буде розвивати саме сонячну енергетику. Адже вона, на відміну від чорного золота, поновлювана і практично невичерпна.

Сальвадор Маншел, виконавчий директор Національної електроенергетичної компанії Нікарагуа:

– Це буде найбільша сонячна станція в Центральній Америці і багатьох інших латиноамериканських країнах. Вона стане тренувальним центром, щоб в майбутньому ми могли розвивати цей вид альтернативної енергетики.

Вартість проекту потягнула фантастичну суму – 12 мільйонів доларів. При цьому влада Нікарагуа інвестували в електростанцію тільки один мільйон. Решта коштів надав уряд Японії.

Схожі записи