Fuji представила прототип легкого сонячного модуля

Компанія Fuji Electric Systems представила прототип легкого сонячного модуля. Презентація відбулася в рамках II Міжнародної виставки з сонячної енергетики (PV EXPO 2009), яка проводилася в Токіо з 25 по 27 лютого 2009. Легкий модуль був виготовлений в результаті накладення шару “F WAVE”, який являє собою тонкоплівочні аморфні сонячні елементи, на сталеву пластину. Такий модуль має розміри 2 м на 50 см і важить близько 8 кг на кв.м — у два рази менше в порівнянні з модулем з кристалічних сонячних елементів тих же габаритів. Представлені модулі можуть застосовуватися на великих площах, наприклад, на дахах будинків або заводів.

Товщина гнучкого шару F WAVE — близько 1 мм, сталевої пластини — 0,8 мм.

Fuji Electric Systems також показала ще легший сонечний модуль — з тонкоплівочними сонячними елементами, нанесеними на алюмінієвий каркас. Його вага — всього 3 кг на кв.м.

виробляє, повідомляє UA.ALL-BIZ.INFO.

Fuji Electric Systems проводить модулі F WAVE на своєму заводі в Кумамото остання модернізація виробничих ліній на цьому заводі мала місце в 2007 році. Компанія також планує запустити в 2010 році виробництво ще на двох заводах і довести об’єм продукції, що випускається, до 150 мегават.

Установка і зміцнення модулів F WAVE обходиться дешевшим порівняно з модулями з кристалічних сонячних елементів. До того ж, вихідна потужність на панель F WAVE є досить високою, коефіцієнт перетворення сонячної енергії в електричну складає 8%. Компанія планує випускати модулі розміром 4 м на 50 см.

Схожі записи