Honda готує два “екомобіля”

Японська автокомпанія Honda за три роки створить два нових автомобілі, що змагатимуться з аналогами за чисте повітря та ефективне використання енергоресурсів. Заплановано вивести на ринок гібрид з можливістю зарядки акумуляторів від електромережі та електромобіль.

9403_honda

Компанія Honda у рамках автосалону в Детройті оприлюднила свої плани на найближчі три роки. За цей час японський автовиробник має намір випустити дві нові екомоделі: гібрид з можливістю зарядки акумуляторів від електромережі, а також електромобіль.

Крім цього, в Honda розраховують розширити область застосування гібридних силових установок з двома і трьома двигунами. Ніяких подробиць автовиробник не навів, зазначивши лише, що всі нові розробки з’являться до 2018 року.

В «Хонді» також повідомили, що в нинішньому році в США почнеться виробництво нового сімейства двигунів VTEC Turbo. Випуск налагодять на підприємстві компанії в штаті Огайо, у яке інвестують 340 мільйонів доларів.

Нові двигуни були анонсовані в листопаді 2013 року. До колекції увійдуть літровий трициліндровий агрегат, а також 1,5 – і 2,0-літрові «четвірки». Всі мотори отримають турбонаддув і пряме впорскування палива. Перший подібний двигун встановлять на хот-хетч Civic Type R, який дебютує в 2015-му.

На автосалоні в Детройті також пройшла північноамериканська прем’єра прототипу водневої моделі FCV. Перший варіант концепт-кара дебютував в листопаді 2013 року на моторшоу в Лос-Анджелесі, а друга, поліпшена версія була показана через рік.

Запас ходу FCV становить 482 кілометра, а віддача силової установки, що працює за рахунок електрики, одержуваної в ході хімічної реакції між воднем і киснем, становить 135 кінських сил.

Серійна «Хонда» FCV вийде на ринок Японії в 2016 році.

Схожі записи